RAPORT

Wojna na Ukrainie

Margaret zawiesiła karierę

Gwiazda mimo przerwy nie rezygnuje z muzyki (fot. arch.PAP/Radek Pietruszka)
Gwiazda mimo przerwy nie rezygnuje z muzyki (fot. arch.PAP/Radek Pietruszka)

Najpierw ogłosiła, że rozwiązuje swój międzynarodowy kontrakt, potem zrezygnowała ze współpracy ze swoim menagementem, a teraz powiadomiła, że zawiesza karierę. „Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę” – napisała gwiazda do fanów.

„Jestem w szoku totalnym”. Pierwszy wywiad Alicji Szemplińskiej po wygranej w „The Voice of Poland”

– W stu procentach nie dowierzam, ponieważ przychodząc do tego programu nigdy nie uwierzyłabym w to, że zajdę tak daleko i uda mi się wygrać....

zobacz więcej

„Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie” – napisała w opublikowanym w mediach społecznościowych oświadczeniu Margaret. Gwiazda zaznaczyła, że robi sobie przerwę od kariery, ale nie rezygnuje z muzyki.

„Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę” – dodała artystka.

Mijający rok był dla Margaret niezwykle pracowity. Piosenkarka wydała nowy album – „Gaja Hornby” i była też jurorką w programie „The Voice Of Poland”. Niedawno z powodów zdrowotnych zrezygnowała z kontraktu płytowego, który miał jej otworzyć drzwi do kariery za granicą, potem zakończyła współpracę ze swoim dotychczasowym menagementem.

Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży, zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2013 r. minialbumem „All I Need”, który promowała piosenka „Thank You Very Much”. Singiel był notowany na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech, w Polsce był trzecim najlepiej sprzedającym się utworem 2013 r.

Pod koniec 2015 r. wokalistka wydała drugi album zatytułowany „Just the Two of Us”, który nagrała w duecie z Mattem Duskiem. W 2018 roku wystąpiła w finale szwedzkiego Melodifestivalen 2018 z piosenką „In My Cabana” i zajęła siódme miejsce. W tym samym roku jej piosenka „Byle jak” otrzymała tytuł Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2018. W 2019 r. wydała trzeci album „Gaja Hornby”.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej