RAPORT:

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Policyjny pościg za sprawcami rozboju. Padły strzały

Sprawcy staranowali samochód właściciela kantoru i ukradli jego torbę z pieniędzmi (fot. PAP/Paweł Jaskółka, zdjęcie ilustracyjne)
Sprawcy staranowali samochód właściciela kantoru i ukradli jego torbę z pieniędzmi (fot. PAP/Paweł Jaskółka, zdjęcie ilustracyjne)

Stołeczni policjanci ścigając sprawców rozboju w Wólce Kosowskiej użyli broni; ranny został jeden z mężczyzn – poinformowała stołeczna policja. Jak dodano, cztery osoby zostały zatrzymane.

CBŚP pomogło znaleźć w Niemczech magazyn z narkotykami za milion euro

Dzięki ustaleniom operacyjnym funkcjonariuszy gorzowskiego CBŚP, w hali na terenie powiatu Havelland w Brandenburgii, odkryto magazyn z narkotykami...

zobacz więcej

Jak informuje policja, w godzinach popołudniowych w Nadarzynie doszło do rozboju, podczas którego sprawcy wjechali swoim autem w samochód należący do właściciela jednego z kantorów. Z auta zrabowano torbę. W trakcie ucieczki sprawcy staranowali kolejny pojazd.

Kilkanaście minut później sprawców udało się zatrzymać; policjanci podczas zatrzymania ranili jednego z nich.

„Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Stołecznej Policji brali udział w pościgu za sprawcami rozboju. W Wólce Kosowskiej padły strzały, w wyniku których jeden z mężczyzn został ranny w nogę”. – podała Komenda Stołeczna Policji na Twitterze.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej