RAPORT

Pogarda

Zabójstwo 10-latka. Matka na zeznaniach w prokuraturze

Najnowsze

Popularne

Kobieta, która podejrzewana jest o zamordowanie swojego syna, została przewieziona w niedzielę na przesłuchanie do prokuratury – dowiedziało się TVP Info. Przed południem śledczy zaczęli sekcję zwłok 10-latka.

Zwłoki 10-latka w hostelu. Zatrzymano matkę chłopca

Policjanci zatrzymali w sobotę 38-letnią kobietę, mieszkankę powiatu lubelskiego, której 10-letni syn został znaleziony martwy w jednym z hosteli w...

zobacz więcej

W czwartek kobieta odebrała chłopca po lekcjach ze szkoły, po czym udała się z dzieckiem do Lublina, gdzie zameldowała się z nim w hostelu przy ul. Orlej. Spędzili tam noc, po czym matka sama już opuściła hostel i udała się w nieznanym kierunku.

Zwłoki 10-latka pracownicy hotelu znaleźli w piątek. Kobietę udało się odnaleźć i zatrzymać w sobotę. Według informacji TVP Info, w niedzielę przewieziono ją na zeznania do prokuratury.

Również w niedzielę o godz. 10:00 rozpoczęła się sekcja zwłok chłopca. Według nieoficjalnych informacji lokalnych portali przyczyną jego śmierci mogło być uduszenie.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka powiedziała w sobotę, że wszczęte przez prokuraturę w tej sprawie postępowanie prowadzone jest w kierunku art. 148 kodeksu karnego, czyli zabójstwa.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej