RAPORT

Prorosyjska era Tuska

„Jestem w szoku totalnym”. Pierwszy wywiad Alicji Szemplińskiej po wygranej w „The Voice of Poland”

Najnowsze

Popularne

– W stu procentach nie dowierzam, ponieważ przychodząc do tego programu nigdy nie uwierzyłabym w to, że zajdę tak daleko i uda mi się wygrać. Jestem po prostu w szoku totalnym – tak Alicja Szemplińska w rozmowie z TVP Info skomentowała swoje zwycięstwo w programie „The Voice of Poland”.

Alicja Szemplińska zwyciężczynią „The Voice of Poland”

Po kilku tygodniach zmagań, decyzją widzów, 10. edycję „The Voice of Poland” wygrała Alicja Szemplińska z drużyny Barona i Tomsona. W finale Alicja...

zobacz więcej

O wygraną w dziesiątej edycji „The Voice of Poland” walczyli: Tadeusz Seibert z drużyny Margaret, Alicja Szemplińska z drużyny Tomsona i Barona, Daria Reczek z drużyny Michała Szpaka oraz Damian Kulej z drużyny Kamila Bednarka. W głosowaniu widzowie zdecydowali, że zwyciężczynią programu została właśnie Alicja.

– Dla mnie to jest po pierwsze ogromny zaszczyt. Bardzo się cieszę, że pierwszą wygraną w drużynie Barona i Tomsona byłam właśnie ja – podkreśliła młoda piosenkarka.

Alicja podziękowała też „za każdy oddany głos, za ogromne wsparcie, za każde dobre słowo i miły komentarz”. – Jestem niesamowicie wdzięczna moim rodzicom, mojemu miastu, które wspiera mnie w stu procentach, moim przyjaciołom i znajomym. Dziękuję – powiedziała.

Siedemnastolatka podziękowała również swoim trenerom. – Tomson i Baron są niesamowitymi mentorami, niesamowitymi ludźmi, którzy dali mi mnóstwo rad – nie tylko wokalnych, ale również życiowych – za które jestem bardzo wdzięczna – zaznaczyła.


Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej