Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

„DDTVN właśnie osiągnęło dno dna”. Filip Chajzer „naśladował” osoby chore psychiczne

Zachowanie Filipa Chajzera nie spodobało się bardzo wielu internautom (fot. Dzień Dobry TVN)

Filip Chajzer podczas piątkowego programu Dzień Dobry TVN zaczął „naśladować” osoby chore psychicznie i udawał atak paniki. Bardzo duża część internautów wyraziła oburzenie takim zachowaniem. „DDTVN właśnie osiągnęło dno dna” – napisała publicystka Magdalena Ogórek.

Przestępstwo w „Ameryka Express”? Feminoteka złożyła zawiadomienie do prokuratury

„Fundacja Feminoteka wraz z Fundacją przeciwko Kulturze Gwałtu im. Margarete Hodgkinson złożyła do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu...

zobacz więcej

Jednym z gości piątkowego programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN” była psycholog Maria Rotkiel. Tematem rozmowy było radzenie sobie ze stanami lękowymi i towarzyszącymi im atakami paniki.

W pewnym momencie prowadzący Filip Chajzer zaczął udawać atak paniki, na co zarówno prowadząca, jak i zaproszona pani psycholog zareagowały śmiechem.

Jak się jednak okazało, nie wszystkim było do śmiechu.

„Osób, które borykają się ze stanami lękowymi i paniką, jest coraz więcej. Chorzy powinni dostać maksymalne wsparcie, a otrzymali wykluczenie i stygmatyzowanie. @DDTVN właśnie osiągnęło dno dna” – napisała na Twitterze publicystka Magdalena Ogórek.

Bardzo wielu internautów wyraziło oburzenie z powodu takiego zachowania prezentera telewizyjnego. Osób, którym nie spodobał się „żart” Filipa Chajzera, było jednak zdecydowanie więcej. Bardzo wielu internautów wyraziło oburzenie z powodu zachowania prezentera telewizyjnego.

W sobotę swoje zachowanie skomentował Filip Chajzer. „Jedyną intencją, którą miałem, było nawiązanie do rozmowy o zakupach świątecznych w zatłoczonym centrum handlowym, na które (jak zapewne większość facetów) reaguję mniej więcej w taki właśnie sposób. Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie”.

„Jeśli tak zostało to odebrane, to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na co dzień dotyczy ten problem” – dodał.

Przy okazji podkreślił również, że część internautów, w odpowiedzi na jego zachowanie, szydziła ze śmierci jego syna.źródło:
Zobacz więcej