RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

„GW” organizuje spotkanie z Tuskiem. Wstęp kosztuje 40 złotych

Promocja książki b. premiera odbędzie się w siedzibie gazety (fot. arch. PAP/Jan Graczyński)

Organizowane w połowie grudnia spotkanie z b. premierem Donaldem Tuskiem będzie biletowane. Wstęp ma kosztować 40 zł – podaje związana z „Gazetą Wyborczą” strona cojestgrane24.

Donald Tusk wróci z Brukseli jako milioner. Miesięcznie zarabiał 140 tys. złotych

„Eurofucha zrobiła z Donalda Tuska milionera, kwota jaką zarobił zwala z nóg” – donosi „Super Express”. Przez pięć lat Tusk jako przewodniczący...

zobacz więcej

Spotkanie z Tuskiem ma się odbyć przy okazji promocji jego książki pt. „Szczerze”. Jest to „osobisty dziennik Przewodniczącego Rady Europejskiej opowiadający o kulisach europejskiej polityki i kluczowych momentach polskiej i europejskiej historii ostatnich lat” – reklamują książkę organizatorzy spotkania. Rozmowę z byłym premierem mają prowadzić dziennikarze „GW”. Spotkanie ma się odbyć w siedzibie gazety na ul. Czerskiej w Warszawie.

Jak zadeklarowali organizatorzy, wstęp będzie płatny. Bilety mają kosztować od 20 zł, choć – kiedy wejdziemy w opcję „kup bilet” – cena „biletu normalnego” wzrasta do 40 zł. Prenumeratorzy cyfrowi „GW” mogą z kolei liczyć na wstęp za 15 zł.

„Bilety i miejsca są nienumerowane. Zakup biletu gwarantuje miejsce na sali, nie gwarantuje jednak identycznej widoczności” – czytamy w ogłoszeniu.

Zobacz więcej