RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Masz zadbane paznokcie? Ćwiartuj mięso jelenia

Specjaliści mają zbadać, czy salon nie naruszył procedur (fot. Facebook/Morgan Taylor)

Świadkami niecodziennego zdarzenia byli klienci salonu manicure w Karolinie Północnej. Jedna z pracownic wyjęła z lodówki mięso, położyła je na podłodze i zaczęła kroić.

Martwy jeleń na drodze. Policja szuka sprawcy, który odciął zwierzęciu głowę

Tarnowska policja poszukuje sprawcy, który odciął głowę jeleniowi. Do zdarzenia doszło w czwartek na drodze w Radłowie (powiat tarnowski).

zobacz więcej

Jedna z klientek, Morgan Taylor, relacjonuje, że w zeszłą środę odwiedziła salon Diamond Nails w ramach przygotowań na ślub swojej siostry. W czasie jej wizyty jedna z pracownic rozłożyła na podłodze plandekę, a następnie wyjęła z lodówki mięso jelenia i zaczęła je ćwiartować.

„Szukasz nowego salonu paznokci w High Point w Karolinie Północnej? Pomówmy o wielozadaniowości... Tutaj znajdziesz manicure, pedicure i rzeźników-amatorów” – napisała Taylor w mediach społecznościowych zaraz po wizycie w Diamond Nails.

W rozmowie z WXII-TV powiedziała, że pozostali klienci salonu zdawali się być niezrażeni widokiem krojonego mięsa. Dodała, że pracownica ćwiartowała je bez użycia rękawiczek.

Kobieta zgłosiła incydent do lokalnej instytucji sprawującej nadzór nad jakością usług kosmetycznych. Specjaliści mają zbadać, czy salon nie naruszył procedur. Jak dotąd właściciele Diamond Nails nie udzielili komentarza w tej sprawie.

źródło:
Zobacz więcej