Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

„Jestem spokojny o jej przyszłość”. Baron o piorunującym wrażeniu, jakie zrobiła Viki Gabor

Uczestnicy i trenerzy drugiej edycji programu „The Voice Kids”. Od lewej: Tomasz Tomson Lach, Wiktoria Gabor, Aleksander Milwiw-Baron, Ania Dąbrowska, Joanna Cleo Klepacka, Dawid Kwiatkowski i Paweł Szymański (fot. arch. TVP/PAP/Natasza Młudzik)

Viki jest niesamowitą, młodą artystką i absolutnie zasłużyła na to pierwsze miejsce – mówi w rozmowie z portalem tvp.info Aleksander Milwiw-Baron z zespołu Afromental, który – wspólnie z Tomsonem – był opiekunem Wiktorii Gabor w programie „The Voice Kids”. Artysta jeszcze przed dzisiejszym – jak się okazało zwycięskim dla Viki Gabor – finałem konkursu był pewny, że rywale „nie mają szans” z ich podopieczną. – Moja intuicja mi to podpowiadała – przyznał i zaznaczył, że jest spokojny o przyszłość młodej piosenkarki.

Viki Gabor: Moi fani to superbohaterowie!

– W środku umieram, po prostu nie wierzę w to, że to się dzieje – mówi po zakończeniu finałowego koncertu Viki Gabor, reprezentująca Polskę...

zobacz więcej

Viki Gabor w niedzielnym finałowym koncercie pokonała reprezentantów z 18 krajów i zwyciężyła w „młodzieżowej” Eurowizji. Dla Polski to historyczny sukces, bo żaden kraj dotychczas nie wygrał konkursu dwa lata z rzędu.

Przepustkę do startu w Eurowizji dał Viki udział w programie „Szansa na sukces”, w którym wybierano reprezentanta Polski. Jednak to występ telewizyjnym show TVP 2 „The Voice Kids” zapewnił w dużej mierze rozpoznawalność piosenkarce. W programie jej opiekunami byli Tomson – czyli Tomasz Lach i Baron – Aleksander Milwiw-Baron.

– Viki zrobiła na nas piorunujące wrażenie już od pierwszych dźwięków i to nie tylko na nas. Pamiętam, że poruszyła także Cleo i Dawida Kwiatkowskiego (opiekunach pozostałych wykonawców – red.) – wspomina Baron w rozmowie z portalem tvp.info. Dodaje, że choć wraz z Tomsonem nie mieli wątpliwości, by postawić na Wiktorię, to „paradoksalnie ona ich wybrała, bo wszyscy ją chcieli”.

– To, że ona znalazła się w naszej drużynie to jej zasługa. Jestem bardzo szczęśliwy, że tak pięknie reprezentuje nasz team – przyznał Baron.

„Intuicja mówiła mi, że ta dziewczyna ma w sobie coś”. Prezes TVP gratuluje Viki Gabor

To był niesamowity występ na światowym poziomie; gratuluję Ci i życzę olśniewającej kariery – mówił Viki Gabor po zakończeniu finału Eurowizji...

zobacz więcej

Baron zaznaczył też, że jest bardzo dumny z wygranej Viki nie tylko jako jej trener, ale też prywatnie – jako starszy kolega i artysta. – Naprawdę, duma mnie rozpiera – dodał.

Artysta jest zresztą spokojny o przyszłość tegorocznej zwyciężczyni.

– Byłem spokojny nawet w momencie zakończenia programu (The Voice Kids – red.), bo wiedziałem, że Viki ma poukładane w głowie już w tak młodym wieku. Kocha śpiewanie, kocha muzykę i na pewno będzie z nią chciała związać swoją przyszłość – ocenił i dodał, że w obecnej sytuacji, po wygranej w Eurowizji Junior, „zupełnie nie ma innego wyjścia”.

– Jestem bardzo szczęśliwy, widząc ją jako laureatkę konkursu – podkreślił Baron.

źródło:
Zobacz więcej