RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Viki Gabor: Moi fani to superbohaterowie!

– W środku umieram, po prostu nie wierzę w to, że to się dzieje – mówi po zakończeniu finałowego koncertu Viki Gabor, reprezentująca Polskę piosenkarka. W niedzielę wygrała w konkursie Eurowizji Junior. To druga wygrana naszego kraju z rzędu – nikt wcześniej tego nie dokonał. Jaki jest zdaniem Viki przepis na sukces? – Fani – przyznaje bez zastanowienia i dodaje, że to są jej „superbohaterowie”.

Nasza Viki wygrała finał Eurowizji Junior 2019! Ten występ przejdzie do historii [RELACJA]

Młodzi artyści z 19 krajów w Arenie Gliwice powalczą o spełnienie marzeń i zwycięstwo w tegorocznej edycji Eurowizji Junior. Konkurs tym razem...

zobacz więcej

Jeszcze przed niedzielnymi zmaganiami piosenkarka przyznawała, że marzy o wygranej w „młodzieżowej” Eurowizji. – Byłoby miło, gdybyście mi w tym pomogli – apelowała do fanów.

A fani nie zawiedli! To w dużej mierze właśnie dzięki nim polska piosenkarka zwyciężyła w konkursie. Do ostatnich bowiem chwil finałowego koncertu toczyła się walka pomiędzy Polską i Kazachstanem, który prowadził po ogłoszeniu części wyników, składającej się z głosów jurorów reprezentujących poszczególne kraje.

Głosy internautów przyniosły jednak zwycięstwo Viki Gabor. – To zawsze było moje marzenie i zobaczcie, mam teraz ten puchar – cieszyła się po ogłoszeniu wyników Viki Gabor.

Co teraz? – Nie wiem, naprawdę nie wiem – przyznaje pisenkarka. – Chyba będę płakać do końca życia ze względu na to (wygraną – red.) – dodała.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej