RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

20 ton szyb mogło wypaść z ciężarówki. Tragedii zapobiegły służby

W Łodzi na skrzyżowaniu al. Włókniarzy z ul. 11 Listopada naczepa samochodu ciężarowego przewożącego 20 ton szyb uległa zniszczeniu (fot. Twoje Info)

W Łodzi na skrzyżowaniu al. Włókniarzy z ul. 11 Listopada uległa zniszczeniu naczepa samochodu ciężarowego przewożącego 20 ton szyb. Na miejscu jest już policja i straż pożarna. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do późnej nocy. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na platformę TWOJE INFO.

Mężczyzna spadł z wieżowca przy Smolnej. Będzie śledztwo

Z wieżowca przy ul. Smolnej w Warszawie ok. godziny 11 spadł mężczyzna. Poniósł śmierć na miejscu. W sprawie zostanie wszczęte śledztwo, które...

zobacz więcej

„Zablokowana jest cała trasa w kierunku północnym” – poinformował nas czytelnik. Policja potwierdziła utrudnienia w ruchu drogowym. – 20-letni kierowca ciężarówki źle zabezpieczył ładunek na naczepie. 20 ton szyb przesunęło się, co spowodowało zniszczenie naczepy – powiedziała portalowi tvp.info starszy sierżant Jadwiga Czyż z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej w Łodzi.

Policjantka dodała, że policjanci wspólnie ze strażakami zapobiegli wypadnięciu ich na jezdnię. – Służby cały czas są na miejscu. Ma przyjechać drugi samochód, który zabierze towar ze stojącej ciężarówki – dodała.

Policja informuje, że al. Włókniarzy na odcinku św. Teresy i ul. Biłyka jest zablokowana w kierunku Zgierza. Wprowadzono objazd przez ulice Liściastą i Stawową. Utrudnienia mogą potrwać ok. 3 godzin.

źródło:
Zobacz więcej