RAPORT

Pogarda

Kidawa-Błońska: Wolałabym dowiedzieć się od Jaśkowiaka, że jest kontrkandydatem

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska podczas briefingu prasowego (fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk)
Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska podczas briefingu prasowego (fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk)

Najnowsze

Popularne

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska nie kryła zaskoczenia kandydaturą prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, który chce z nią konkurować o nominację PO do ubiegania się o prezydenturę. Jak mówiła, wolałaby się dowiedzieć o tym od niego.

Jest kontrkandydat Kidawy-Błońskiej w prawyborach PO

Tajemniczym kandydatem w prawyborach prezydenckich PO – którego nazwiska nie chciał zdradzić dotychczas nawet zarząd Platformy Obywatelskiej – jest...

zobacz więcej

– Bardzo lubię prezydenta Jaśkowiaka, to bardzo dobry samorządowiec, bardzo dobry prezydent. Wiem, że uprawia boks i jest osobą waleczną – powiedziała Kidawa-Błońska dziennikarzom na kongresie Europejskiej Partii Ludowej w Zagrzebiu.

– Wolałabym się dowiedzieć o tym (kandydowaniu - red.) od niego – dodała. Jak mówiła, w piątek zarząd PO podejmie decyzje dotyczące konwencji wyborczych, jednak sam system głosowania nie będzie zmieniony.

Kidawa-Błońska oceniła, że Jaśkowiak będzie „ciekawym” kontrkandydatem, i wyraziła nadzieję, że rywalizacja będzie w dobrym stylu.Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej