RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Kobieta skatowała ojca. Zastraszony mężczyzna nie wzywał pomocy

Ślady pobicia zauważył członek rodziny (fot. slaska.policja)

Bielska policja zatrzymała 48-letnią kobietę, która dotkliwie pobiła swego ojca. Mężczyzna trafił do szpitala, a kobiecie grozi nawet 5 lat więzienia – podał we wtorek rzecznik bielskich policjantów asp. szt. Roman Szybiak.

Zrzucił matkę z balkonu. Sąd uznał, że zrobił tak z miłości

Syn zrzucił śmiertelnie chorą matkę z balkonu domu opieki społecznej. Dostał wyrok w zawieszeniu – poinformowało BBC. 53-letni mężczyzna przyznał...

zobacz więcej

Pobitego seniora zobaczył członek rodziny, który przyszedł do jego domu w podbielskich Wilkowicach. To on wezwał policję. – Zastraszony ojciec nie wzywał pomocy. (...) Funkcjonariusze przekonali go, by przerwał milczenie – powiedział Szybiak.

Mężczyzna ostatecznie zdecydował się opowiedzieć policjantom, co działo się za drzwiami domu. Okazało się, że kobieta od dłuższego czasu pastwiła się nad nim psychicznie i fizycznie. Gdy była pijana, wszczynała awantury, podczas których dręczyła ojca, stosując przy tym rękoczyny.

48-latka została zatrzymana. Policjanci sprawdzili jej stan trzeźwości. Miała w organizmie blisko trzy promile alkoholu.

– Materiał dowodowy pozwolił postawić kobiecie zarzuty znęcania się nad ojcem i uszkodzenia ciała. Grozi jej do 5 lat więzienia. Bielski sąd aresztował podejrzaną na 3 miesiące – powiedział Szybiak.

źródło:

Zobacz więcej