40-latek ostrzelał policjantów gumowymi kulkami

Mężczyzna miał 2,5 promila wydychanym powietrzu (fot. PopTika)

– Policjanci z komisariatu w Radzyminie, wezwani na interwencję zgłoszoną przez partnerkę 40-latka, zostali przez niego ostrzelani z broni na gumowe kulki – powiedział we wtorek rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wołominie asp. szt. Tomasz Sitek. Zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

Umierająca na raka kobieta strzeliła do swojego męża

Pilaiwan Kimaphan z Tajlandii, u której zdiagnozowano nieuleczalny nowotwór, strzeliła do swojego męża, a potem samą siebie. Kobieta nie mogła...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Jak przekazał asp. szt. Sitek, funkcjonariusze z Radzymina zostali wezwani na interwencję zgłoszoną przez jedną z mieszkanek, która „twierdziła, że jej życiowy partner jest agresywny, wszczyna awantury i że obawia się o swoje bezpieczeństwo”.

Gdy funkcjonariusze przyjechali pod wskazany adres, w ich kierunku 40-letni mężczyzna oddał kilka strzałów z broni na gumowe kulki. Po chwili mężczyzna został zatrzymany. Po przewiezieniu na komisariat okazało się, że ma w wydychanym powietrzu 2,5 promila.

Dzieci bawiły się w chowanego, znalazły ludzkie zwłoki

Zabawa w chowanego zmieniła się w horror. Dzieci bawiące się w Fort Worth w amerykańskim stanie Teksas odkryły ludzkie zwłoki. Sprawą zajęła się...

zobacz więcej

Policjant dodał, że w mieszkaniu znaleziono „20 gramów klefedronu, z którego można było przegotować 200 porcji narkotyków oraz różnego rodzaju przedmioty pochodzące z okresu II wojny światowej, w tym łuski pocisków i skorupy granatów”.

Po wytrzeźwieniu 40-latek usłyszał zarzuty czynnej napaści na funkcjonariuszy pełniących obowiązki służbowe oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających.

– Postanowieniem sądu w Wołominie 40-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy – wskazał policjant.

Dodał, że za zarzucane mu czyny może mu grozić nawet do 10 lat więzienia.

źródło:
Zobacz więcej