RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Znaleziono ciało poszukiwanego 51-latka. Syn zatrzymany przez policję

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia (fot. PAP/Marcin Bielecki)

W lesie na terenie powiatu pińczowskiego w woj. świętokrzyskim policjanci odnaleźli ciało poszukiwanego od soboty 51-latka. Rano zatrzymano 27-letniego syna mężczyzny, który po awanturze domowej zabrał siłą ojca do samochodu i odjechał w nieznanym kierunku – poinformowała policja.

Porwał swojego ojca, został już zatrzymany. Gdzie jest 51-latek?

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali w centrum Jędrzejowa 27-letniego mężczyznę, który porwał swojego ojca i odjechał z nim samochodem –...

zobacz więcej

Jak przekazał rzecznik świętokrzyskiej policji Kamil Tokarski, zwłoki 51-latka znaleziono w lesie, na terenie gminy Kije w powiecie pińczowskim.

– Obrażenia mogą wskazywać na to, że ktoś się przyczynił do śmierci mężczyzny. Sekcja zwłok wykaże, co tak naprawdę się stało – dodał policjant.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Rano po godz. 9 w centrum Jędrzejowa funkcjonariusze zatrzymali 27-letniego syna mężczyzny; nie stawiał oporu, pozostaje w dyspozycji policji.

W niedzielę wieczorem w powiecie jędrzejowskim policjanci zaleźli samochód, którym mężczyźni się przemieszczali.

Poszukiwania mieszkańców gminy Łubnice w powiecie staszowskim rozpoczęły się w sobotę po południu z użyciem śmigłowca black hawk, policyjnego drona i funkcjonariuszy z psami tropiącymi.

źródło:

Zobacz więcej