RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Zgwałcił o 23 lata młodszą dziewczynę. Usłyszał wyrok 6 lat więzienia

14-letnia Brytyjka została zgwałcona przez starszego o 23 lata Quasera Abasa (fot. Humberside Police)

14-letnia Brytyjka została zgwałcona przez starszego o 23 lata Quasera Abasa. Przerażona nie powiedziała nawet rodzinie o swoim dramacie. O ciąży dowiedziała się przypadkiem, dopiero w 23. tygodniu, podczas rutynowych badaniach w szpitalu. Postanowiła zachować dziecko.

Para gejów adoptowała córkę. Jeden z nich związał się z jej byłym chłopakiem

Tony i Barrie Drewitt-Barlow – para milionerów określana w Wielkiej Brytanii mianem „pierwszych homoseksualnych ojców” – postanowiła zakończyć swój...

zobacz więcej

37-letni gwałciciel został skazany na 6 lat do więzienia. Dodatkowo mężczyzna przez kolejne 6 lat będzie przebywał na wolności pod specjalnymi warunkami. Jednym z nich jest m. in. zakaz kontaktu z dziećmi płci żeńskiej, które mają mniej niż 16 lat.

Skazany nie przyznał się do winy. Twierdził, że został wrobiony w gwałt, a dowody sfabrykowała policja. Sędzia nie przychylił się do jego wyjaśnień i uznał winnym.

W celu potwierdzenia dowodów skierowano go wcześniej na badania DNA, które wykazały, że jest ojcem urodzonego dziecka.

Po ogłoszeniu wyroku Brytyjka postanowiła wydać oświadczenie, w którym opowiedziała o dramacie, jaki ją spotkał.

– Nie chciałam dziecka, ale teraz, gdy jest już tutaj ze mną, za nic w świecie, bym go nie oddała – powiedziała dziewczyna.

– Trudno jest mieć dziecko; nie wspominając o jej wieku. On zabrał jej dzieciństwo. Musiała tak szybko dorosnąć. Byłam z nią podczas porodu i strasznie było patrzeć, jak przez to przechodzi – mówiła matka 14-latki.

źródło:
Zobacz więcej