Porwał swojego ojca, został już zatrzymany. Gdzie jest 51-latek?

Do akcji skierowano black hawka (fot. arch.PAP/Przemysław Piątkowski)

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali w centrum Jędrzejowa 27-letniego mężczyznę, który porwał swojego ojca i odjechał z nim samochodem – poinformował w rozmowie z portalem tvp.info rzecznik świętokrzyskiej policji. Funkcjonariusze wciąż nie odnaleźli starszego z mężczyzn. W akcji, oprócz funkcjonariuszy i psów tropiących, bierze udział także śmigłowiec Black Hawk.

Pociąg zderzył się z ciężarówką. Wypadł z torów

Po kolizji pociągu i ciężarówki wstrzymany jest ruch pociągów między Granowem a Stęszewem w Wielkopolsce. Zdarzenie miało miejsce w okolicach...

zobacz więcej

Policja prowadzi działania od sobotniego popołudnia. Funkcjonariusze poszukiwali 27-letniego mieszkańca gminy Łubnice w powiecie staszowskim i jego 51-letniego ojca. Starszy mężczyzna wciąż jest poszukiwany.

– Mężczyźni po awanturze domowej odjechali z domu białym fordem focusem w nieznanym kierunku. Samochód był widziany na terenie powiatu staszowskiego, a ostatnio w powiecie buskim – powiedział nadkom. Kamil Tokarski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Jak podają lokalne media, 27-latek po powrocie ze szpitala „wywiózł” ojca.

Tokarski poinformował w poniedziałek przed południem, że młodszy z poszukiwanych został zatrzymany w centrum Jędrzejowa. Wciąż nie wiadomo, gdzie znajduje się jego ojciec.

źródło:
Zobacz więcej