RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Ciało 43-latki znaleziono na balkonie w hotelu w Karpaczu

Rzecznik prasowa jeleniogórskiej policji Edyta Bagrowska poinformowała w niedzielę, że ciało znaleziono w sobotę po godz. 22.30 (fot. PAP/Marcin Bielecki)

Ciało kobiety znaleziono w sobotę w nocy w jednym z hoteli w Karpaczu (Dolnośląskie). Trwa śledztwo w sprawie jej śmierci i okoliczności tego zdarzenia – podała w niedzielę jeleniogórska policja.

Pijany kierowca wjechał w przystanek tramwajowy

Nietrzeźwy 31-latek kierujący bmw wjechał w przystanek tramwajowy na ul. Zachodniej w Łodzi. Do wypadku doszło ok. godz. 6 rano. Policja kieruje...

zobacz więcej

Rzecznik prasowa jeleniogórskiej policji Edyta Bagrowska poinformowała w niedzielę, że ciało znaleziono w sobotę po godz. 22.30 w jednym z hoteli w Karpaczu.

– Ciało 43-letniej kobiety odkryto na balkonie jednego z apartamentów hotelu. Śledczy zdecydowali o sekcji zwłok, która ma ujawnić przyczyny zgonu. Trwa śledztwo w tej sprawie i dla jego dobra w tej chwili nie ujawniamy innych szczegółów tego postępowania – powiedziała policjantka.

Informację o śmierci 43-latki podało jako pierwsze radio RMF FM. Stacja przekazała nieoficjalne informacje, że policja poszukuje mężczyzny, który miał odjechać spod hotelu samochodem BMW na angielskich numerach rejestracyjnych.

źródło:

Zobacz więcej