RAPORT

DEBATA W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM PO WYROKU TK

Dachowanie lawety na A4. Rannych Ukraińców zabrał śmigłowiec LPR

W akcji ratowniczej uczestniczyły dwa śmigłowce LPR (fot. Twoje Info)
W akcji ratowniczej uczestniczyły dwa śmigłowce LPR (fot. Twoje Info)

Laweta zderzyła się z samochodem obsługi autostrady na 266 km autostrady A4 między węzłami Kędzierzyn-Koźle i Krapkowice w kierunku Wrocławia. Do zdarzenia doszło ok. 12:30. 4 pasażerów pojazdu jest poszkodowanych. – 2 osoby były ewakuowane z samochodu przy użyciu narzędzi hydraulicznych – powiedział portalowi tvp.info asp. Jarosław Buhl z PSP w Opolu. Informacje i zdjęcia otrzymaliśmy od naszego czytelnika na twoje@tvp.info.

Ciężarówka zderzyła się z bmw, cztery ofiary śmiertelne

Cztery osoby zginęły, a jedna została ranna w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką w miejscowości Niegardów-Kolonia w powiecie proszowickim w...

zobacz więcej

Lawetą jechało 4 Ukraińców. Kierowca stracił panowanie nad kierownicą, jak poinformował nas asp. Szt. Mirosław Kulwicki z KPP w Strzelcach Opolskich. Uderzył w pojazd autostradowy, w którym nikogo nie było. Na drodze prowadzone są prace autostradowe. Laweta odbiła się o barierkę rozdzielającą pas ruchu i dachowała. W akcji ratowniczej uczestniczyły dwa śmigłowce LPR.

Jeden Ukrainiec jest w stanie krytycznym, a drugi w stanie ciężkim. Śmigłowcem zostali przetransportowani do szpitala. Na miejscu nadal trwają działania. Kierowca był trzeźwy. Policja ustala szczegóły zdarzenia.

Droga na Wrocław jest zablokowana. Policja kieruje ruch objazdem – podróżujący muszą zjechać w stronę Strzelec Opolskich i Opola.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej