Policja nadal poszukuje mężczyzny, który zbiegł z komisariatu

– Policja w Szczecinie nadal poszukuje mężczyzny zatrzymanego za jazdę pod wpływem alkoholu, który zbiegł w piątek z Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście. Akcja weszła w inną fazę, ale nadal jest intensywna – poinformował w sobotę oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji.

Wicedyrektor szpitala potrącił kobietę. Poszkodowana: Chciał, bym skłamała

Wicedyrektor jednego z gnieźnieńskich szpitali Mateusz Hen potrącił kobietę na przejściu dla pieszych, nie wezwał policji, ani pogotowia, sam...

zobacz więcej

Mężczyzna, zatrzymany w czwartek za jazdę pod wpływem alkoholu, miał być w piątek przesłuchiwany przez policjantów Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście, ale z niego zbiegł.

– Nadal prowadzimy działania poszukiwawcze. Dziś one weszły w inna fazę, ale nadal są intensywne – poinformował w sobotę oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie st. sierż. Paweł Pankau. Dodał, że policja nie udziela informacji dotyczących szczegółów działań.

W piątek przez kilka godzin po ucieczce mężczyzny, na drogach, głównie tych prowadzących do i ze Szczecina, policjanci rozstawili posterunki kontrolno-blokadowe. Informując o jego ucieczce policja uspokajała, że nie jest to groźny przestępca.

źródło:
Zobacz więcej