Wybory 2020

PKW: Andrzej Duda: 43,50, Rafał Trzaskowski: 30,46

Przejechał dziewczynkę na pasach. Uciekał autem po chodniku [WIDEO]

43-latek na przejściu dla pieszych potrącił nastolatkę. Uciekł jadąc po chodniku. Zatrzymali go świadkowie zdarzenia. Miał dwa promile i wiózł swoje 10-letnie dziecko. – Twierdził, że nie zorientował się, że kogoś potrącił. Był pewny, że uderzył w znak drogowy – mówi portalowi tvp.info asp. Jarosław Gwóźdź z KPP w Skarżysku Kamiennej.

84-latek polonezem wjechał w kobietę na pasach [WIDEO]

84-latek potrącił polonezem kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych w Świebodzinie w woj. lubuskim. Nic jej się nie stało. Policjanci...

zobacz więcej

Do wypadku doszło na przejścia dla pieszych przy ul. Piłsudskiego w Skarżysku Kamiennej. Rozpędzony samochód wjechał w 15-letnią dziewczynkę, która na zielonym świetle przechodziła po pasach. Kierowca nie zatrzymał się tylko po chodniku uciekł z miejsca zdarzenia.

– Kierowca opla już po kilku minutach został zatrzymany przez świadków, którzy za nim pojechali – wyjaśnia nam asp. Jarosław Gwóźdź z KPP w Skarżysku Kamiennej.

Chwilę później pirat drogowy trafił w ręce policji. To 43-letni mieszkaniec Skarżyska. Miał dwa promile alkoholu w organizmie. W samochodzie, który prowadził w takim stanie, siedziała jego 10-letnia córka.

Mężczyzna wyjaśnił policjantom, że stracił panowanie nad autem. – Twierdził, że uderzył w znak, dlatego się nie zatrzymał. Nie widział żadnej pieszej – wyjaśnił rzecznik.

Potrącona 15-latka trafiła do szpitala. Nie doznała żadnych poważnych obrażeń. Lekarze stwierdzili ogólne potłuczenia ciała. Żadnych obrażeń nie doznała 10-letnia pasażerka.

43-latek stanie przed sądem. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat więzienia. Do tego dojdą zarzuty potracenia na pasach i ucieczka z miejsca zdarzenia.

źródło:
Zobacz więcej