RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Eliminacje ME 2020: jest decyzja w sprawie wyjazdowego meczu z Izraelem

Biało-Czerwoni mają już pewny awans na przyszłoroczny turniej (fot. REUTERS/Ints Kalnins)

Mecz reprezentacji Polski i Izraela w eliminacjach mistrzostw Europy odbędzie się zgodnie z planem w sobotę w Jerozolimie – poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. Po ostatnich atakach rakietowych na Izrael nie było pewności, czy spotkanie zostanie rozegrane.

Robert Lewandowski pójdzie pod nóż. Zdecydował, kiedy

Robert Lewandowski przyznał, że czeka go zabieg przepukliny pachwinowej. Jednak nie zrobi go teraz, przed ostatnimi w tym roku meczami piłkarskiej...

zobacz więcej

„Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że reprezentacja Polski zgodnie z wcześniejszym programem wyleci w piątek, 15 listopada 2019 roku do Izraela i rozegra tam zaplanowane w terminarzu UEFA spotkanie eliminacji mistrzostw Europy” – napisano w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej PZPN.

We wtorek w Izraelu włączono syreny alarmowe w związku z ostrzałem rakietowym ze Strefy Gazy. Izraelskie dowództwo nakazało zamknięcie szkół i uczelni w południowej i środkowej części kraju. W środę rano poinformowano, że wystrzelono kolejne pociski.

Po ośmiu kolejkach Biało-Czerwoni prowadzą w grupie G eliminacji i mają już pewny awans na przyszłoroczny turniej. Trzy dni po meczu w Jerozolimie podejmą w Warszawie Słowenię.

źródło:

Zobacz więcej