RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Robert Lewandowski pójdzie pod nóż. Zdecydował, kiedy

Operacja pachwiny Roberta Lewandowskiego jest nieuchronna. (fot. Pawel Andrachiewicz/PressFocus/MB Media/Getty Images)

Robert Lewandowski przyznał, że czeka go zabieg przepukliny pachwinowej. Jednak nie zrobi go teraz, przed ostatnimi w tym roku meczami piłkarskiej reprezentacji Polski, ale dopiero w grudniu. – Dokładnego terminu nie znam. Ale to sprawa, która mi nie przeszkadza – wyjaśnił kapitan naszej kadry.

W Izraelu wciąż strzelają. Nasi piłkarze nie wiedzą, czy zagrają mecz

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek poinformował, że decyzja w sprawie meczu eliminacji mistrzostw Europy Izrael-Polska zapadnie...

zobacz więcej

Polacy, którzy zapewnili już sobie awans do finałów przyszłorocznych mistrzostw Europy, przygotowują się w Warszawie do dwóch ostatnich meczów eliminacyjnych – z Izraelem i Słowenią. Kapitan kadry, mimo pojawiających się informacji o konieczności poddania się operacji przepukliny pachwinowej, będzie do dyspozycji selekcjonera Jerzego Brzęczka.

– Z moim zdrowiem jest wszystko dobrze. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Jeśli chodzi o zabieg, to prawdopodobnie będzie zrobiony pod koniec rundy, w grudniu. Dokładnego terminu jeszcze nie znam. To rzecz, która mi nie przeszkadza w żadnym treningu, siłowym czy biegowym. Można z tym poczekać. Jak wspomniałem, na co dzień w ogóle tego nie odczuwam – powiedział Lewandowski podczas konferencji prasowej w Warszawie.

źródło:

Zobacz więcej