Spot premiera na dzień niepodległości. „Jestem w niej absolutnie zakochany”

Patriotyzm to miłość do Polski każdego dnia, ale 11 listopada, w Święto Niepodległości chcemy tej miłości dać szczególny wyraz. Wywieśmy flagi narodowe w swoich domach i wspólnie świętujmy – zaapelował premier Mateusz Morawiecki w spocie opublikowanym przez KPRM.

„Musimy iść drogą ku silniejszej i szczęśliwszej Polsce”

Musimy iść drogą ku silniejszej i szczęśliwszej Polsce, bardziej liczącej się w Europie i na świecie – powiedział w niedzielę prezes PiS Jarosław...

zobacz więcej

Kancelaria premiera spot z okazji Święta Niepodległości opublikowała na Twitterze. Występują w nim osoby w różnym wieku, a w ich tle powiewa biało-czerwona flaga.

– Jestem w niej absolutnie zakochany. Zawsze, ale to zawsze o nią dbam. Jest bardzo piękna i wyjątkowa. Przebojowa, niezniszczalna, różnorodna i młoda, dynamiczna. Jest po prostu moja. Jest po prostu nasza. Kochamy ją wszyscy – mówią osoby ukazane w spocie.

Wypowiada się w nim również premier Morawiecki, który wskazuje: „Polska, bo o niej mowa, naprawdę jest wyjątkowa”. – Kochajmy i szanujmy nasz dom. Patriotyzm to miłość do Polski każdego dnia, ale 11 listopada w Święto Niepodległości chcemy tej miłości dać szczególny wyraz. Wywieśmy flagi narodowe w swoich domach i wspólnie świętujmy – apeluje premier.

źródło:
Zobacz więcej