RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

Jachira skarży się, że Sejm poinformował ją o mszy. Odpowiedział jej dyrektor CIS

„Aha, takie priorytety?! Kto przekazał mój nr kom ks. PB? Nie dałam zgody” – komentuje Klaudia Jachira (fot. arch. PAP/Leszek Szymański)

Nowo wybrana poseł KO Klaudia Jachira żali się, że dostała powiadomienie o mszy świętej w dzień inauguracji nowej kadencji Sejmu. „Aha, takie priorytety?! Kto przekazał mój nr kom ks. PB? Nie dałam zgody” – napisała. „Tego typu komunikacja służy powiadamianiu posłów o różnego rodzaju sprawach, związanych z Parlamentem (…). System sms działa od wielu lat” – skomentował jej wpis Andrzej Grzegrzółka, dyrektor Centrum Informacyjnego Sejmu.

„Drugi garaż był przeznaczony na wrak”. Jachira znów kpi z ofiar tragedii [WIDEO]

Klaudia Jachira, nowo wybrana posłanka z list Koalicji Obywatelskiej i kontrowersyjna youtuberka, ponownie drwi z katastrofy smoleńskiej. W swoim ...

zobacz więcej

Jak napisała Jachira, wciąż nie ma porządku obrad, za to dostała SMS informujący, że w pierwszy dzień posiedzenia nowego Sejmu jest zaproszona na mszę w kaplicy sejmowej.

„Aha, takie priorytety?! Kto przekazał mój nr kom ks. PB? Nie dałam zgody” – skomentowała oburzona.

Jak odpisał Jachirze Grzegrzółka, tego typu wiadomości są kolportowane przez Kancelarię Sejmu. Taki rodzaj komunikacji służy ułatwieniu pracy posłom, informując ich o posiedzeniach izby, ale też o innych sprawach związanych z działaniem parlamentu.

„System sms działa od wielu lat” – dodaje.

źródło:
Zobacz więcej