RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Tragedia na torach. Informację przekazał nam pasażer pociągu

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło przed godziną 17 w Pruszkowie, woj. mazowieckie (fot. arch.PAP/Aleksander Koźmiński)

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło przed godziną 17 w Pruszkowie (woj. mazowieckie). Na torach w okolicach stacji kolejowej pociąg śmiertelnie potrącił człowieka. – „Stoimy w pociągu relacji Warszawa Berlin pod Pruszkowem, prawdopodobnie doszło do tragicznego wypadku” – napisał czytelnik na platformę Twoje Info.

Katastrofa budowlana pod Warszawą. Są ofiary

W miejscowości Konik Nowy w powiecie Mińsk Mazowiecki doszło do katastrofy. Zawaliła się hala budowanego supermarketu. – Jedna osoba zginęła, trzy...

zobacz więcej

Informacje naszego czytelnika potwierdziła Magdalena Janus z zespołu Prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych S.A..

– Ok. godziny 16.35 w okolicach stacji kolejowej Pruszków, osoba wtargnęła na tory w niedozwolonym miejscu, wpadając pod pociąg relacji Warszawa – Frankfurt. Poniosła śmierć na miejscu – powiedziała portalowi tvp.info Magdalena Janus.

Zespół prasowy poinformował, że część pociągów będzie kierowana objazdami, a część drugim torem.

– Podróżnych z zatrzymanego pociągu przesadzimy do zastępczego składu, który pojedzie do Poznania Głównego. Na miejscu pracują służby, więc utrudnienia w ruchu kolejowym mogą potrwać jakiś czas – dodała Janus.

źródło:
Zobacz więcej