RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Potrącenie na przejściu dla pieszych. Starsza kobieta wpadła pod ciężarówkę [WIDEO]

Starsza kobieta wpadła pod ciężarówkę (fot. youtube/StrzelnoOnline)

Kobieta prowadząca rower na przejściu dla pieszych w Strzelnie. Kierowca ciężarówki prawdopodobnie nie zauważył dwóch kobiet, które weszły pod ruszający pojazd. Wyjaśnieniem sprawy zajmuje się policja w Mogilnie.

Staranował latarnię, motocykle i hulajnogi. Kolizja w centrum stolicy

W centrum Warszawy na ulicy Grzybowskiej doszło do kolizji mercedesa z bmw. Po zderzeniu samochodów mercedes wjechał w latarnię, zaparkowane...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych na ul. Michelsona w Strzelnie. Na nagraniu, widać, jak kierowcy samochodu ciężarowego, po prawej stronie jezdni oraz osobowego po lewej stronie jezdni, przepuszczają osoby, przechodzące przez pasy.

Gdy ostatnia z nich opuszcza przejście, samochody powoli ruszają. W tym momencie na przejście, pod ruszającą ciężarówkę, wchodzą dwie kobiety, jedna z nich prowadzi rower.

Kierowca samochodu prawdopodobnie nie ich nie zauważył i potrącił jedną z nich. Starsza kobieta wpadła pod ciężarówkę.

Sprawą zajmuje się policja w Mogilnie.

Trzy osoby z ciężkimi poparzeniami po wybuchu gazu w hotelu w Białce Tatrzańskiej

Trzy osoby zostały ranne w wybuchu gazu, do którego doszło w hotelu w Białce Tatrzańskiej. Z budynku ewakuowano ogółem 26 osób, z czego 18 to...

zobacz więcej

– Kierujący pojazdem samochodu ciężarowego został ukarany najwyższym możliwym mandatem, 500 zł i 10 punktów karnych. Mandat przyjął, co oznacza, że przyjął na siebie winę za kolizję – powiedział portalowi tvp.info aspi. Tomasz Bartecki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Mogilnie.

Jak podkreśla, to nie pierwszy wypadek na tym przejściu dla pieszych w Strzelnie.

– Do podobnego zdarzenia doszło we wrześniu tego roku. 80-letnią kobietę potrącił kierowca TIR-a. Kobieta zmarła – powiedział Bartecki.

źródło:
Zobacz więcej