RAPORT

Prorosyjska era Tuska

Policjanci podejrzani o wysadzenie bankomatów usłyszeli zarzuty

Mężczyznom grozi do 10 lat więzienia (fot. Shutterstock/ Sara_K)
Mężczyznom grozi do 10 lat więzienia (fot. Shutterstock/ Sara_K)

Najnowsze

Popularne

Policyjny antyterrorysta i były policjant, obecnie żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej, usłyszeli zarzuty dotyczące wysadzenia bankomatów i kradzieży gotówki w miejscowościach Krempachy k. Nowego Targu i Słopnice k. Limanowej. Mężczyznom grozi do 10 lat więzienia.

Używał pamięci fotograficznej i kradł. Kasjer z Tokio oszukał 1,3 tys. klientów

Pracownik sklepu w Tokio został aresztowany pod zarzutem kradzieży danych ponad 1,3 tys. klientów. Dzięki wykorzystywaniu swojej pamięci...

zobacz więcej

Do kradzieży doszło w wakacje. Śledztwo w tej sprawie prowadzi nowosądecka prokuratura. Wewnętrzne postępowanie prowadzi też Komenda Wojewódzka Policji – powiedział nadinsp. Krzysztof Pobuta, komendant małopolskiej policji.

Mężczyznom grozi do 10 lat więzienia. Orzeczono wobec nich środki zapobiegawcze w postaci poręczenia majątkowego i dozoru policyjnego.

Jeden z podejrzanych jest funkcjonariuszem pododdziału kontrterrorystyczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Jak poinformował rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń, został on zawieszony w czynnościach i wdrożono procedurę zmierzającą do wydalenia go ze służby.

Drugi z mężczyzn służył w tej samej jednostce, a teraz jest żołnierzem WOT.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej