Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Okradła kolegę, z którym bawiła się klubie. Wszystko nagrała kamera [WIDEO]

32-latka po suto zakrapianej imprezie okradła kolegę, z którym się bawiła. Wyciągnęła mu portfel, podczas gdy inny kolega prowadził mocno nietrzeźwą ofiarę. Całe zajście wpadło w oko kamery monitoringu miejskiego. Tej samej nocy kobieta została zatrzymana przez policjantów.

Pościg za uciekinierem. Policjanci dopadli go pod prysznicem w przypadkowym mieszkaniu

Podejrzane zachowanie 27-latka zwróciło uwagę policjantów patrolujących ul. Łąkową w Nakle nad Notecią. Gdy ruszyli w jego stronę, zaczął uciekać....

zobacz więcej

Kradzież nagrały kamery monitoringu miejskiego w Zielonej Górze. Tuż po godzinie 1 w nocy na deptaku zauważono grupkę zataczających się osób – trzech mężczyzn i kobietę. Jeden z kompanów był tak pijany, że musiał podtrzymywać go kolega. W pewnej kobieta wyciągnęła portfel z tylnej kieszeni spodni zataczającego się mężczyzny.

Kiedy próbowała schować portfel do kieszeni, wypadł jej na ziemię. Później odeszła na bok i wyjęła pieniądze: ok. 2 tys. zł i 300 euro. Portfel z dokumentami wyrzuciła, po czym wróciła do swoich towarzyszy.

Ponieważ pracownicy monitoringu natychmiast zadzwonili na policję, po chwili do grupki znajomych podjechali funkcjonariusze. Znaleźli przy kobiecie pieniądze, a następnie wyrzucony przez nią portfel.

32-latka i jej 34-letni towarzysz, który prowadził pokrzywdzonego, zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka, kobieta usłyszała zarzut kradzieży. Grozi jej za to do pięciu lat pozbawienia wolności.

źródło:
Zobacz więcej