RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Mała Weronika czeka na pomoc. Przed nią kosztowna operacja

Pani Magdalena w ósmym miesiącu ciąży straciła ukochanego męża, a kiedy urodziła dziecko okazało się, że ma ono niewykształconą rękę. Dziewczynce może pomóc tylko kosztowna operacja. Mimo pomocy wielu osób brakuje jeszcze ponad 100 tys. zł.

To najnowocześniejszy szpital w Polsce. Uroczyste otwarcie

Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie została uroczyście otwarta. To najnowocześniejsza i największa placówka medyczna w Polsce i tej...

zobacz więcej

9-miesięczna Weronika jest oczkiem w głowie swojej mamy. Jej przyjście na świat było spełnieniem marzeń obojga rodziców – o dziecko starali się aż trzy lata. Los jednak nie był łaskawy. Lekarze stwierdzili wadę rozwojową dłoni dziecka – brak kości śródręcza i brak paluszków.

Rodzinę spotkał jeszcze jeden cios. Mąż Pani Magdaleny wyjechał na ryby i już nie wrócił. Śledczy odnaleźli jego ciało kilka dni później, okazało się, że chciał uratować kolegę, który wpadł do wody – obaj zginęli.

Teraz pani Magdalena, mama Weroniki, walczy o sprawność córki. Szansą jest specjalna operacja. Niestety, jej koszt to blisko 300 tys. zł. Rodzina nie jest w stanie zapłacić takich pieniędzy. Każdy, kto chciałby pomóc, może dokonać wpłaty za pomocą platformy siepomaga.pl. Operacja zaplanowana jest na styczeń, dlatego teraz liczy się każdy grosz.źródło:
Zobacz więcej