RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Furia dopadła złodzieja. Grozi mu 10 lat więzienia

Mężczyzna dopuścił się czynów w warunkach recydywy (fot. kedzierzyn-kozle.policja.gov.pl)
Mężczyzna dopuścił się czynów w warunkach recydywy (fot. kedzierzyn-kozle.policja.gov.pl)

Najnowsze

Popularne

Policyjny pies Furia doprowadził funkcjonariuszy z miejsca przestępstwa wprost do mieszkania sprawcy. Jak informuje biuro prasowe Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu, zatrzymanemu mężczyźnie grozi 10 lat więzienia.

„O tym się mówi”: Zabił na pasach, nie trafi do aresztu

W TVP Info zadebiutował nowy program „O tym się mówi”, w którym eksperci komentują ważne wydarzenia. Na pierwszy ogień poszła bulwersująca sprawa...

zobacz więcej

Do zdarzenia doszło w Kędzierzynie-Koźlu. Policję powiadomiono o włamaniu do sklepu spożywczego. Na miejscu okazało się, że złodziej ukradł alkohol, papierosy i słodycze o wartości ponad trzech tysięcy złotych. Sprowadzono psa tropiącego.

Zwierzę natychmiast podjęło ślad i idąc przez ponad kilometr przez zatłoczone ulice, doprowadziło policjantów wprost pod drzwi mieszkania podejrzanego. Mężczyzna został zatrzymany. Na wniosek prokuratora 37–latek został tymczasowo aresztowany.

W trakcie śledztwa okazało się, że podejrzany może mieć na sumieniu całą serię włamań do sklepów i placówek usługowych. W sumie przedstawiono mu kilkanaście zarzutów, za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Podejrzany musi jednak liczyć się z jej zaostrzeniem, gdyż jak informuje policja, swoich czynów dopuścił się w warunkach recydywy.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej