„Mówi się, że Kopacz spotkała się z Tuskiem. To zła informacja dla Schetyny”

– W PE mówi się, że Ewa Kopacz spotkała się z Donaldem Tuskiem w kuluarach. I to jest zła informacja dla Grzegorza Schetyny, bo byli przewodniczący PO, byli premierzy, mówią o tym, że Schetyna się nie sprawdził – powiedziała Jadwiga Wiśniewska, europosłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Schetyna o wynikach wyborów: Niech zbada je zagranica

Mamy wielki skandal w Polsce, decyzja PiS o złożeniu protestów wyborczych jest decyzją polityczną, PiS nie akceptuje werdyktu wyborczego, nie...

zobacz więcej

Wiśniewska skomentowała w programie „O co chodzi” słowa Grzegorza Schetyny, który chce międzynarodowej kontroli ponownego przeliczania głosów oddanych w niektórych okręgach po wyborach do parlamentu.

Eurodeputowana PiS uważa, że Grzegorz Schetyna jest przerażony sytuacją w Platformie Obywatelskiej.

– Nie tylko szeregowi działacze, ale również wyższa półka, są zniecierpliwieni i rozczarowani wynikiem wyborów parlamentarnych. Schetyna wie, że to jest jego koniec – powiedziała europosłanka.

– Ludzie za jego plecami umawiają się, w jaki sposób należy Schetynę odsunąć od władzy. Więc próbuje znaleźć motyw, który mógłby podnieść dyskurs w PO na trochę wyższy poziom – stwierdziła Jadwiga Wiśniewska. Jej zdaniem przewodniczący PO „łapie się wszystkiego, co mogłoby zwiększyć jego szanse na reelekcję”.

– W Parlamencie Europejskim mówi się, że Ewa Kopacz spotkała się z Donaldem Tuskiem w kuluarach. I to jest zła informacja dla Grzegorza Schetyny, bo byli przewodniczący PO, byli premierzy mówią o tym, że Schetyna się nie sprawdził – mówiła Wiśniewska.

źródło:
Zobacz więcej