28-latek poszedł z dziadkiem na ryby. Nie żyje

Policja prowadzi śledztwo w sprawie wypadku (fot. pl.wikipedia.org)

Płetwonurkowie ze Straży Pożarnej wyłowili z Jeziora Bukowieckiego w pobliżu wsi Skoki w pow. międzyrzeckim (Lubuskie) ciało 28-latka, który wraz ze swoim 77-letnim dziadkiem wypadł z łodzi podczas wędkowania – poinformowała Justyna Łętowska z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Nad brzegiem jeziora znaleziono zwłoki. 29-latek bawił się na wieczorze kawalerskim

Nie żyje 29-latek, którego od niedzieli wieczorem poszukiwano w rejonie Międzybrodzia Żywieckiego. W poniedziałek rano jego ciało zostało...

zobacz więcej

– Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 28–latka. Śledztwo mające wyjaśnić okoliczności wypadku będzie prowadzone pod nadzorem prokuratora. Na miejsce udała się nasza grupa dochodzeniowo-śledcza – powiedziała Łętowska.

Do tragedii doszło we wtorek rano. O godz. 6.16 policja otrzymała zgłoszenie o tym, że na jeziorze przewróciła się łódka. W wodzie znalazło się dwóch mężczyzn, którzy wypłynęli nią na ryby – 77-latek i jego 28-letni wnuk.

Starszy z mężczyzn zdołał dopłynąć do brzegu, młodszy zniknął pod taflą wody. Krótko potem ruszyła akcja poszukiwawcza z udziałem strażaków i policjantów. Po kilku godzinach ciało 28-latka znaleźli pod wodą płetwonurkowie z PSP.

źródło:

Zobacz więcej