RAPORT

Wojna na Ukrainie

Kolejne zwłoki w Wiśle. W tym samym miejscu, co ciało radnego PiS

Według doniesień medialnych zwłoki miały zostać znalezione w Porcie Czerniakowskim. Policja nie potwierdza miejsca (fot. arch.PAP/Rafał Guz)
Według doniesień medialnych zwłoki miały zostać znalezione w Porcie Czerniakowskim. Policja nie potwierdza miejsca (fot. arch.PAP/Rafał Guz)

Późnym popołudniem wyłowiono z Wisły w Warszawie kolejne ciało. Jeden z lokalnych portali poinformował, że chodzi o to samo miejsce, w którym dwa dni wcześniej znaleziono zwłoki radnego PiS ze Zgierza. Policja potwierdza taki fakt, ale nie podaje dokładnego miejsca.

Ciało radnego PiS wyłowiono z Wisły

W sobotę z Wisły w Porcie Czerniakowskim wyłowione zostało ciało Tomasza Jędrzejczaka, radnego PiS powiatu zgierskiego, szefa lokalnych struktur...

zobacz więcej

– Mogę potwierdzić fakt znalezienia zwłok ludzkich oraz że trwają czynności procesowe z tym związane – powiedział w rozmowie z portalem tvp.info oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji, nadkom. Jarosław Florczak.

Według portalu warszawawpigulce.pl zwłoki miały zostać znalezione w porcie Czerniakowskim, w pobliżu mostu Łazienkowskiego. W tym samym miejscu dwa dni wcześniej wyłowiono z Wisły ciało radnego powiatu zgierskiego z Prawa i Sprawiedliwości Tomasza Jędrzejczaka.

Nadkom. Florczak poinformował, że w związku z trwającymi czynnościami nie może na razie wskazać dokładnego miejsca znalezienia drugich zwłok ani podać żadnych innych bliższych informacji.Jak dodał, o sprawie poinformowano Prokuraturę Rejonową Warszawa-Śródmieście, która ma prowadzić śledztwo w tej sprawie.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej