RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

44-latka spodziewa się 22. dziecka. Poprzednie urodziła w grudniu [WIDEO]

Kobieta po raz pierwszy zaszła w ciążę, gdy miała 14 lat (fot. Instagram/theradfordfamily)

Największa rodzina w Wielkiej Brytanii znowu się powiększy. 44-letnia Sue i jej 48-letni mąż Noel ogłosili, że spodziewają się 22. dziecka. Małżeństwo Radfordów jeszcze rok temu, kiedy na świat przyszło 21. dziecko, zapewniali, że to już ostatnie. Okazało się, że na deklaracji się skończyło.

43-latka urodziła 21. dziecko. Zapewnia, że to już ostatnie

Największa rodzina w Wielkiej Brytanii właśnie się powiększyła. Na świat przyszła Bonnie-Raye, która według zapowiedzi jej rodziców, ma być ich...

zobacz więcej

– Więc teraz już wiecie, będziemy mieli kolejne dziecko – powiedziała na nagraniu 44-letnia Sue Radford. Kobieta powiedziała, że jest w 15. tygodniu ciąży i wkrótce pozna płeć dziecka.

44-latka ma nadzieję, że będzie to chłopiec. – Zastanawiam się, czy będzie on 11. mężczyzną w rodzinie – mówi kobieta.

Zapowiedzi typu „to nasze ostatnie dziecko” pojawiały się już wcześniej. W grudniu 2018 r. na świat przyszła Bonnie-Raye.

– Zdecydowaliśmy o tym, że nie chcemy więcej dzieci. Bonnie skompletowała naszą rodzinę – mówiła wtedy kobieta.

Sue Radford po raz pierwszy zaszła w ciążę, gdy miała 14 lat. Para zdecydowała się wychować dziecko, ponieważ obydwoje zostali oddani do adopcji. Zamieszkali razem, a kilka lat później pobrali się. W wieku 17 lat Sue urodziła drugie dziecko.

Nowy członek rodziny dołączył do: Chrisa, Zofii, Chloe, Jacka, Daniela, Luke'a, Millie, Katie, Jamesa, Ellie, Aimee, Josha, Maxa, Tillie, Oscara, Caspera, Halliego, Phoebe, Archie i Bonnie-Raye.źródło:
Zobacz więcej