Wybory 2020

PKW: Andrzej Duda: 43,50, Rafał Trzaskowski: 30,46

Poszła na chwilę spać. Gdy się obudziła, obca kobieta kąpała jej dziecko

Intruzem okazała się 22-letnia Elizabeth Hixon (fot. Franklin County Police Dept)

Mieszkanka amerykańskiego stanu Ohio dokonała szokującego odkrycia w swoim domu. Okazało się, że w jej łazience przebywa zupełnie obca kobieta. Nieznajoma przygotowywała kąpiel dla jej 2-letniego syna.

Właściciel mieszkania zastał włamywacza w łóżku. Zmorzył go sen

Krakowscy policjanci zatrzymali 64-letniego włamywacza, który zasnął w cudzym mieszkaniu – poinformował rzecznik prasowy małopolskiej policji...

zobacz więcej

Jak informuje „New York Post”, miejscowa policja otrzymała zgłoszenie od mieszkanki miasta Columbus, Areiki Hill, która twierdziła, że poszła na chwilę spać, a gdy się obudziła, zobaczyła w swoim domu obcą kobietę. Nieznajoma została nakryta przez właścicielkę w łazience.

– Wstałam i zobaczyłam jakąś kobietę pochyloną nad wanną, w której znajdował się mój 2-letni syn – relacjonowała Hill. Powiedziała, że natychmiast wyciągnęła swoje dziecko z wanny, a jej partner zatrzymał nieznajomą do czasu przybycia policji.

Intruzem okazała się 22-letnia Elizabeth Hixon. Lokalna telewizja podaje, że kobieta została aresztowana i oskarżona o włamanie, ale zwolniono ją po wpłaceniu przez nią kaucji w sądzie miejskim hrabstwa Franklin.

Matka Hixon powiedziała dziennikarzom, że jej córka miała dobre intencje. 22-latka nie udzieliła jak dotąd komentarza w tej sprawie.

źródło:
Zobacz więcej