RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

„To kolejne morderstwo w tej kamienicy”. Zwłoki kobiety w kałuży krwi, partnera – w mieszkaniu

Policja nie podaje przyczyny zgonu 31-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono w mieszkaniu (fot. Jaap Arriens/NurPhoto via Getty Images)

Zwłoki 36-letniej kobiety oraz 31-letniego mężczyzny odnaleziono w niedzielę w jednym z domów przy ul. Przędzalnianej w Łodzi. Z ustaleń śledczych wynika, że była to para. Zdaniem lokatorów budynku to nie pierwsze morderstwo w tej kamienicy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź Widzew.

Poszukiwania zaginionej ciężarnej bielszczanki z tragicznym finałem

Zaginiona 33-letnia bielszczanka została znaleziona martwa. W związku z tą sprawą zatrzymana została jedna osoba – poinformował rzecznik bielskiej...

zobacz więcej

Jak poinformowała podkom. Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, zwłoki 36-letniej kobiety zostały odnalezione wczesnym rankiem w niedzielę na klatce schodowej przez jedną z mieszkanek budynku przy ul. Przędzalnianej. Ciało leżało w kałuży krwi, widoczne były także rany zadane prawdopodobnie ostrym narzędziem.

Ofiarę zidentyfikowano jako partnerkę 31-letniego lokatora tego domu. Mężczyzna nie otwierał drzwi, gdy funkcjonariusze próbowali się z nim skontaktować, dlatego zadecydowano o wejściu do jego mieszkania przez okno z pomocą straży pożarnej.

Wewnątrz odnaleziono zwłoki 31-latka. Policja nie podaje przyczyny jego zgonu. Na miejscu zdarzenia pracują śledczy; postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź Widzew.

Mieszkańcy kamienicy mówili reporterowi Radia Łódź, że 31-latek wielokrotnie wszczynał awantury domowe. Powodem były problemy alkoholowe. Mieszkańcy przyznali, że obawiali się o swoje bezpieczeństwo.

Z relacji lokatorów wynika, że to nie pierwsze morderstwo w tej kamienicy w ostatnich trzech latach.

źródło:
Zobacz więcej