RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Policyjna psycholog z Bydgoszczy zamordowana. Nieoficjalnie: została uduszona

Zatrzymano męża kobiety; usłyszał zarzuty (fot.arch.PAP/Marcin Bielecki)

W nocy z piątku na sobotę odnaleziono zwłoki poszukiwanej od tygodnia cywilnej pracownicy policji z Bydgoszczy. Kobietę miał zamordować jej mąż. Mężczyzna został już zatrzymany i usłyszał zarzuty. Według lokalnych mediów kobietę uduszono.

Umyślne potrącenie. Policjanci szukają pokrzywdzonego rowerzysty [WIDEO]

Policjanci chcą ustalić tożsamość pokrzywdzonego rowerzysty, który został umyślnie potrącony przez kierowcę volkswagena. Rowerzysta do tej pory nie...

zobacz więcej

Agnieszka S. pracowała w zespole ds. nieletnich w Komendzie Miejskiej w Bydgoszczy. Tydzień temu kobieta nie stawiła się do pracy, co wzbudziło podejrzenia jej współpracowników.

– Od poniedziałku prowadziliśmy poszukiwanie pracownika Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Niestety, funkcjonariusze odnaleźli ciało kobiety na terenie jej posesji (w Pieczyskach niedaleko Koronowa – przyp. red.). W tej sprawie został zatrzymany jej były mąż. Mężczyzna już usłyszał zarzut zabójstwa. Trwają dalsze czynności z udziałem prokuratora – poinformował komisarz Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Według lokalnych mediów ofiara została uduszona. Kobieta osierociła 7-letniego syna.

źródło:
Zobacz więcej