RAPORT

Propozycja podziału Ukrainy? Sikorski na cenzurowanym

Umyślne potrącenie. Policjanci szukają pokrzywdzonego rowerzysty [WIDEO]

Kierowca passata potrącił jadącego przed nim po wyznaczonym przejeździe dla rowerzystów mężczyznę (fot. Komenda Miejska Policji w Gdańsku)
Kierowca passata potrącił jadącego przed nim po wyznaczonym przejeździe dla rowerzystów mężczyznę (fot. Komenda Miejska Policji w Gdańsku)

Najnowsze

Popularne

Policjanci chcą ustalić tożsamość pokrzywdzonego rowerzysty, który został umyślnie potrącony przez kierowcę volkswagena. Rowerzysta do tej pory nie zgłosił się na policję.

Przy fontannie, w świetle reflektorów. Uprawiali seks w centrum Krakowa

Strażnicy Miejscy przyłapali na gorącym uczynku parę trzydziestolatków, która zdecydowała się uprawiać seks przy fontannie na placu Szczepańskim w...

zobacz więcej

Policjanci z gdańskiego Wrzeszcza prowadzą postępowanie w sprawie narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu przechodniów, którzy przechodzili przez przejście w rejonie Pl. Komorowskiego w dniu 29 września br.

Jak ustalili policjanci, kierowca volkswagena, który jechał ulicą Legionów w kierunku ul. Wyspiańskiego, na skrzyżowaniu z ul. Bora Komorowskiego celowo skręcił w lewo i wjechał na wyznaczone przejście dla pieszych przy czerwonym świetle, przez co zmusił pieszych do ucieczki.

Kierowca passata mimo spowodowania zagrożenia, nie zatrzymał się, przyspieszył i potrącił jadącego przed nim po wyznaczonym przejeździe dla rowerzystów nieznanego mężczyznę. Pokrzywdzony rowerzysta dotąd nie zgłosił się na policję.

Funkcjonariusze apelują do rowerzysty, aby zgłosił się do najbliższej jednostki policji. Śledczy zwracają się również z prośbą do świadków tego zdarzenia bądź osób znających pokrzywdzonego o kontakt z prowadzącym sprawę pod nr telefonu 58 52 11 538 lub osobiste stawienie się w Komisariacie III Policji w Gdańsku.

Funkcjonariusze zabezpieczyli do prowadzonego postępowania zapisy z kamer monitoringu. Ustalili również tożsamość kierowcy oraz pasażera passata, którzy zostali przesłuchani. Niewykluczone, że usłyszą zarzuty.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej