Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Zabarykadowany mężczyzna groził śmiercią żonie. Negocjacje trwały 10 godzin

Kiedy policjanci upewnili się, że kobieta jest bezpieczna, siłą weszli do budynku (fot. policja.pl, zdjęcie ilustracyjne)

Policja wyjaśnia okoliczności awantury domowej w miejscowości Wola Skrzydlańska koło Limanowej. Zabarykadowany w domu 49-latek groził swojej żonie śmiercią. Kilkugodzinna policyjna akcja z udziałem negocjatorów i antyterrorystów zakończyła się o godz. 22.

Polka i jej mąż zamordowani w Szwecji. Zabito ich we własnym mieszkaniu

Para 70-letnich milionerów została napadnięta i brutalnie zamordowana w szwedzkiej miejscowości Arlöv pod Malmö. Do zbrodni doszło w biały dzień...

zobacz więcej

W czwartek około godz. 12 do Wojewódzkiego Centrum Pomocy Rodzinie dotarło zgłoszenie o dużej awanturze domowej w miejscowości Wola Skrzydlańska koło Limanowej. WCPR powiadomił o sprawie policję.

Patrol, który przyjechał na miejsce, zorientował się, że w zabarykadowanym domu jest mężczyzna, który groził swojej żonie śmiercią.

Na miejsce ściągnięto negocjatorów policyjnych oraz antyterrorystów.

– Negocjacje z mężczyzną trwały kilka godzin, a kiedy upewniliśmy się, że kobiecie nic nie grozi i jest bezpieczna, policjanci weszli siłowo do domu i zatrzymali mężczyznę. 48-latniej kobiecie nic się nie stało. Została otoczona opieką psychologów, a mężczyzna został przewieziony do szpitala na obserwację psychiatryczną – relacjonowała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Jako pierwsze o sprawie poinformowało radio RMF.

źródło:
Zobacz więcej