88-latek potrącił dwie kobiety i uciekł. Zatrzymali go świadkowie zdarzenia

Świadkowie zdarzenia zatrzymali 88-latka i przekazali w ręce policji (fot. KMP w Rybniku)

Świadkowie wypadku zatrzymali 88-letniego mężczyznę, który rano w Czerwionce-Leszczynach w woj. śląskim prowadząc forda fiestę potrącił dwie kobiety idące chodnikiem. Poszkodowane w ciężkim stanie trafiły do szpitala – poinformowała oficer prasowa policji w Rybniku asp. Bogusława Kobeszko.

Poszedł do lasu na grzyby i nie wrócił. Policja szuka 40-latka

Policjanci z Bartoszyc poszukują 40-letniego mieszkańca Parkoszewa w województwie warmińsko-mazurskim. Sławomir Pożarycki wyszedł z domu w...

zobacz więcej

Mężczyzna prowadząc samochód ul. 3 Maja z niewyjaśnionych przyczyn nagle zjechał na chodnik i potrącił idące dwie kobiety, z których jedna z prowadziła rower. Próbując odjechać z tego miejsca, spowodował jeszcze kolizję z chevroletem, po uciekł.

Zareagowali świadkowie, którzy pojechali za kierowcą forda i zatrzymali go kilkaset metrów dalej, na ul. Rymera, po czym przekazali go w ręce policji. Kobiety w stanie ciężkim, z obrażeniami nóg i głowy zostały przewiezione do szpitala w Rybniku.

Wstępne badanie wykazało, że zatrzymany kierowca był trzeźwy. Pobrano mu krew do dalszych badań. Rybniccy policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. O dalszym losie mieszkańca powiatu rybnickiego zdecyduje sąd.

źródło:
Zobacz więcej