RAPORT

Demaskujemy fake newsy

Korwin-Mikke o wyborcach PiS: Nazywanie idiotów idiotami jest rzeczą głęboko słuszną

Janusz Korwin-Mikke, lider partii KORWiN i nowo wybrany poseł na Sejm, w rozmowie z internautami nazwał wyborców PiS idiotami. To odpowiedź na pytanie internauty o to, czy obrażanie tych wyborców nie wyklucza przekonania ich do własnej opcji politycznej.

Jeszcze nie usiedli w ławach poselskich, a już podzieleni. Korwin-Mikke: Będą dwa koła

Jeszcze przed ogłoszeniem końcowych wyników wyborów parlamentarnych jeden z liderów Konfederacji zapowiada możliwy podział ugrupowania. Janusz...

zobacz więcej

W poniedziałek wieczorem lider partii KORWiN brał udział w czacie z internautami na jednym z portali społecznościowych. W komentarzach uczestnicy mogli zadawać pytania, na które Korwin-Mikke bieżąco odpowiadał.

„Czy nie uważa pan, że obrażanie wyborców PiS-u blokuje możliwość przekonania ich do siebie?” – zapytał jeden z internautów.

„Nazywanie idiotów idiotami jest rzeczą głęboką słuszną. Oni się pogrążają, ale może któryś się trzepnie w te głupi łeb i pomyśli: Boże, jak oni zrobili mnie w konia” – odpowiedział Korwin-Mikke.

„Jak mówi (Anton – red.) Makarenko, sowiecki pedagog, to jest czasami trzeźwiące” – dodał.

Konfederacja wchodzi do Sejmu

Z podanych w poniedziałek wieczorem przez Państwową Komisję Wyborczą danych wynika, że Konfederacja Wolność i Niepodległość uzyskała w wyborach parlamentarnych 6,81 proc. poparcia i 11 mandatów w Sejmie.

źródło:
Zobacz więcej