Chleb na drodze. Dostawca, który go zgubił, nawet się nie zorientował

W sumie na drodze leżało 80 bochenków i 8 skrzynek (fot. Komenda Powiatowa Policji w Żninie)

44-letni dostawca pieczywa zgubił 80 bochenków. Chleby leżały rozsypane na drodze. Kierowca nawet się nie zorientował, że je stracił. – Kiedy policjanci go odnaleźli, wręczyli mu osiem skrzynek z pieczywem i mandat 50 zł – mówi portalowi mł. asp. Wioleta Burzych, rzecznik KPP w Żninie.

Karawan „zgubił” trumnę z ciałem. Policję zaalarmowali kierowcy

Do makabrycznego wypadku doszło przed godz. 18 na drodze wojewódzkiej nr 297 w kierunku Jeleniej Góry. Kiedy trumna wypadła z samochodu, pracownicy...

zobacz więcej

Rozsypane na drodze bochenki nad ranem zauważył przypadkowy kierowca. 80 chlebów leżało na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 253 i 246 w Łabiszynie w województwie kujawsko-pomorskim. Funkcjonariusze zebrali chleb.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania „gapy”. Okazał się nią 44-letni mieszkaniec Torunia, który rozwoził pieczywo po okolicznych dyskontach.

Mężczyzna winę zrzucił na pracowników firmy, którzy pakowali chleb do auta.

Na komisariacie odebrał zgubę i mandat za niewłaściwe zabezpieczenie ładunku – wyjaśnia nam rzeczniczka policji w Żninie. I przypomina, że nieodpowiednie przewożenie ładunku może stać się przyczyną poważnego wypadku.

źródło:
Zobacz więcej