Wybory 2020

Jak głosować w wyborach prezydenckich [PORADNIK]

Mimo dużej różnicy wieku są razem 23 lata. Udane hollywoodzkie małżeństwo

Hugh Jackman jest od niej 13 lat młodszy (fot. Patrick Riviere/Getty Images)

Od 23 lat Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness uchodzą za jedno z najbardziej udanych hollywoodzkich małżeństw. Mimo że on jest od niej 13 lat młodszy, mimo że nie mają biologicznych potomków, wciąż idą razem przez życie.

James Bond pod ścianą. Pokazano pierwszy plakat

Chociaż na nowe przygody Jamesa Bonda trzeba będzie poczekać do 8 kwietnia 2020 r., to ujawniono już, pierwszy plakat filmu. Ale i on nie odsłania...

zobacz więcej

W 1995 r. na planie serialu „Correlli” Hugh Jackman poznał starszą od siebie o 13 lat australijską aktorkę, Deborrę-Lee Furness. Wielu dziwiło się, że tak atrakcyjny mężczyzna jak Jackman mógł zakochać się w sporo starszej kobiecie. Była to jednak miłość od pierwszego wejrzenia. Już rok później Hugh i Deborra zostali małżeństwem.

Starali się o dziecko – bezskutecznie. Badania wykazały, że wina leży po stronie Hugh. Zdecydowali się na in vitro, ale Debbie dwukrotnie poroniła. W końcu podjęli decyzję, że zostaną rodzicami adopcyjnymi. Mają dwoje dzieci – 19-letniego Oscara i 14-letnią Avę.

Żona Jackmana w jednym z wywiadów przytoczyła anegdotę dotyczącą tego, jak postrzegany jest ich związek.

– Kiedyś na Oscarach, siedząc w toalecie, byłam mimowolnym świadkiem rozmowy dwóch pań, które zastanawiały się, co Hugh we mnie widzi i doszły do wniosku, że pewnie jest gejem, a ja jego przykrywką. Spuściłam wodę, wyszłam z kabiny i powiedziałam: „A nad ranem robię Hugh i jego chłopakom jajecznicę, bo jestem też świetną kucharką”. Trzeba było widzieć ich miny! – żartowała Deborra.

Do roli w „X-Menie” (2000) Jackman był głównie aktorem teatralnym. Jego popularność nie wykraczała poza Australię. Dzięki roli Wolverine'a w ekranizacji kultowego komiksu, stał się jedną z czołowych gwiazd Fabryki Snów. Wystąpił też m.in. w takich produkcjach jak „Serce nie sługa”, „Kate i Leopold”, „Van Helsing”, „Australia” i „Nędznicy”.

Od maja aktor jest w trakcie światowego tournee ze swoim spektaklem „The Man. The Music. The Show”, w którym śpiewa znane musicalowe utwory. W dniu swoich 51. urodzin, 12 października, wystąpi w Indianapolis.

źródło:
Zobacz więcej