RAPORT

Pogarda

„To wybór między Polską Minus a Polską wielkich programów społecznych”

Najnowsze

Popularne

– Wybór, którego społeczeństwo dokona, jest ogromnie istotny. To odpowiedź na pytanie, czy jest za Polską Minus czy Polską wielkich programów społecznych, 500 Plus, wyprawki, bezpłatnych leków, bardzo zwiększonej pomocy dla niepełnosprawnych, polityką podwyższania płac, obrony wartości, obrony zwykłej polskiej rodziny – powiedział w „Gościu Wiadomości” lider PiS Jarosław Kaczyński.

„Wieczny polski kompleks, że jesteśmy biedniejsi od państw Zachodu może być zlikwidowany”

Jeżeli dziś niektórzy mówią, że mamy wybierać między demokracją a autorytaryzmem to można powiedzieć: gwarancja demokracji to PiS – powiedział...

zobacz więcej

Jarosław Kaczyński powiedział, że niedzielne wybory są jednymi z najważniejszych po 1989 roku. Lider Zjednoczonej Prawicy podkreślił, że 13 października dokona się wybór pomiędzy wizją rozwoju kraju przygotowaną przez obecną ekipę rządzącą a polityką partii opozycyjnych, które przez osiem lat pokazały, iż nie umieją rządzić.

– Polska Minus to zabranie wszystkiego, co wprowadziliśmy. Nasi poprzednicy pokazali, że nie potrafią rządzić państwem, udowodnili to bardzo dobrze w ciągu 8 lat – mówił prezes PiS.

Według Kaczyńskiego planu rozwoju Polski, który zakłada dzielenie się dobrobytem z wszystkimi obywatelami, nie mają inne partie. Jego zdaniem, gwarancją realizacji planu „Polski dobrobytu” jest zdecydowana wygrana Zjednoczonej Prawicy.

W najbliższą niedzielę wybierzemy 460 posłów i 100 senatorów.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej