RAPORT

Koronawirus: mapy, statystyki, porady

„Twoja piątka dla Polski”. PiS prezentuje nowy spot wyborczy

PiS zachęca Polaków do udziału w wyborach parlamentarnych (fot. yt/ Prawo i Sprawiedliwość)

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało nowy spot wyborczy. Filmik ma zachęcić Polaków do udziału w niedzielnych wyborach parlamentarnych.

„Nie ryzykuj”. PiS opublikowało nowy spot mobilizacyjny [WIDEO]

Nie ryzykuj, 13 października obroń swoje prawa do programu 500 Plus, 300 Plus, do 13. i 14. emerytury, niższego wieku emerytalnego. Głosuj na Prawo...

zobacz więcej

Szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński wyjaśnia, że jest to kontynuacja akcji „Twoja piątka dla Polski”, zainaugurowanej dzień wcześniej przez liderów partii rządzącej.

Akcja zakłada podjęcie przez wyborców działań profrekwencyjnych. Spot prezentuje, na czym mają one polegać. Jest to m.in. pójście na wybory całą rodziną, dzwonienie do przyjaciół i namawianie ich do udziału w wyborach czy udzielenie pomocy w dotarciu do lokalu wyborczego osobom, które nie mogą zrobić tego samodzielnie.

Szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński przestrzegał podczas prezentacji spotu, żeby nie dać się uśpić wysokiemu poparciu w sondażach. Zaapelował, aby akcja mobilizacyjna trwała do samego końca kampanii wyborczej i zapowiedział, że będzie ona polegać na „pokornym zabieganiu o głosy wyborców”. Dodał, że służyć temu ma zaprezentowany właśnie spot.

źródło:
Zobacz więcej