RAPORT

Kampania 2020

Trzaskowski zaatakował TVP i został przyłapany na kłamstwie

Michał Szczerba i Rafał Trzaskowski (fot. TT/Michał Szczerba)

– Zachęcamy wszystkich do tego, żeby wzięli udział w głosowaniu. Lista Koalicji Obywatelskiej w Warszawie jest bardzo silna, jest na niej również Michał Szczerba - mówił w filmiku kandydata KO, Rafał Trzaskowski. Pytany przez portal Onet.pl zaprzeczył, by brał udział w kampanii i zaatakował TVP. W odpowiedzi Daniel Liszkiewicz opublikował nagranie, gdzie taką agitację prezydent Warszawy prowadził.

Trzaskowski ocenił SokzBuraka: Niektóre treści są zabawne

Część mi się podoba, część nie do końca odpowiada mojej wrażliwości. Niektóre treści są zabawne, inne nie do końca – powiedział Rafał Trzaskowski,...

zobacz więcej

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski został zapytany przez Onet, czy bierze udział w kampanii wyborczej do parlamentu.

– Nie. Ale media narodowe mają chyba inne zdanie – odpowiedział.

Publicysta TVP Info Daniel Liszkiewicz zwrócił na Twitterze uwagę, że prezydent Warszawy nie powiedział prawdy, bo udział w kampanii bierze.

Na dowód tego dziennikarz opublikował nagranie, na którym Trzaskowski stoi ramię w ramię z kandydatem KO Michałem Szczerbą i zachęca do głosowania.

– Zachęcamy wszystkich do tego, żeby wzięli udział w głosowaniu. Lista Koalicji Obywatelskiej w Warszawie jest bardzo silna, jest na niej również Michał Szczerba – mówi na nagraniu.

źródło:
Zobacz więcej