RAPORT

Kampania 2020

„Jesteśmy tacy jak wy”. Emocjonalne wystąpienie Beaty Szydło

– Jesteśmy tacy jak wy, bo tak jak wam zależy nam na Polsce – mówiła w emocjonalnym wystąpieniu na konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Kielcach Beata Szydło. Była premier zaapelowała do wszystkich Polaków, aby w niedzielnych wyborach parlamentarnych oddali swój głos.

Kaczyński: PiS chce być i jest partią polskiej wsi

PiS chce być partią polskiej wsi; będziemy szli w tym kierunku, by mniejsze gospodarstwa rolne też miały szanse – przekonywał prezes PiS Jarosław...

zobacz więcej

– Proszę państwa, tych, co nie głosowaliście na nas i zastanawiacie się, czy pójść i zagłosować: zaufajcie nam, proszę – przekonywała Beata Szydło. – Zaufajcie, jak zaufały nam miliony Polaków cztery lata temu – apelowała.

Była premier przypomniała, że politycy PiS nigdy nie unikali spotkań ze swoimi wyborcami i ogólnie z Polakami.

– Spotkania z wami to przecież nie tylko ta kampania. Przez wiele miesięcy i nawet lat wcześniej jeździliśmy na spotkania z wami. Z tych rozmów narodził się program Prawa i Sprawiedliwości. Ten program, któremu później zaufaliście. W 2015 r. było to zaufanie na kredyt, ale nie zawiedliśmy was – stwierdziła premier Szydło.

I zadeklarowała kontynuację polityki obecnego rządu, która, jak przekonywała, sprawiła, że wielu Polakom żyje się lepiej.

– My zrobimy wszystko, aby was nie zawieść. Bo jesteśmy wiarygodni. Bo jesteśmy tacy jak wy. Bo tak jak wam, zależy nam na Polsce. Niech łączy nas Polska, bez względu na to, jakie kto ma poglądy – apelowała Beata Szydło.

– Wierzę, że zrobimy wspólnie bardzo dużo dobrego. Proszę, abyśmy razem poszli w biało-czerwonej drużynie. Nie jesteśmy dla siebie, jesteśmy dla państwa, dla naszych wyborców – dodała na koniec wiceprezes PiS.

źródło:
Zobacz więcej