RAPORT

KORONAWIRUS: MAPY, STATYSTYKI, PORADY

Żony angielskich piłkarzy piorą brudy w internecie

Wayne Rooney na razie nie komentuje burzy, jaką rozpętała jego żona, Coleen. (fot. Christopher Furlong/Getty Images)
Wayne Rooney na razie nie komentuje burzy, jaką rozpętała jego żona, Coleen. (fot. Christopher Furlong/Getty Images)

Żona Wayne’a Rooneya Coleen oskarżyła małżonkę Jamie’go Vardy’ego Becky, że zdradzała brukowcom tajemnice z życia prywatnego rodziny Rooney’ów. Oskarżona zdecydowanie zaprzecza.

Coleen Rooney wydała specjalne oświadczenie na Twitterze:

„Przez kilka lat ktoś, komu ufałam i pozwalałam śledzić moje życie na osobistym koncie na Instagramie, regularnie informował »The Sun« o moich prywatnych postach i historiach. Było tak wiele informacji o mnie, moich przyjaciołach i mojej rodzinie – wszystko bez mojej zgody czy wiedzy” – napisała Angielka w sieci.

Potem dość szczegółowo opisała, jak nakryła Becky Vardy, żonę napastnika Leicester City Jamiego, na sprzedawaniu mediom prywatnych newsów.

Niesamowity gol Rooneya. Strzelił bramkę z własnej połowy [WIDEO]

Były piłkarz Manchesteru United Wayne Rooney zdobył bramkę z własnej połowy, a jego DC United pokonało u siebie Orlando City 1:0. 33-letni Anglik w...

zobacz więcej

Co na to oskarżona? Oburzyła się i też wydała oświadczenie.

„Nie potrzebuję pieniędzy, co zyskałabym na sprzedawaniu historii o tobie? Bardzo cię lubiłam, Coleen, i jest mi bardzo przykro, że zdecydowałaś się zrobić coś takiego, zwłaszcza, że jestem w zaawansowanej ciąży. Jestem zażenowana, że muszę zaprzeczać. Powinnaś do mnie zadzwonić, zanim to wszystko się wydarzyło”.

Wayne Rooney i Jamie Vardy nie skomentowali jeszcze tej sprawy.

źródło:
Zobacz więcej