RAPORT

Pogarda

Prezes PiS: Edukacja seksualna w szkołach to celowa demoralizacja dzieci

Wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół Jarosław Kaczyński – jak wyjaśnił – rozumie jako „rewolucję zwycięską” Polski Minus (fot. Shutterstock/Iakov Filimonov)
Wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół Jarosław Kaczyński – jak wyjaśnił – rozumie jako „rewolucję zwycięską” Polski Minus (fot. Shutterstock/Iakov Filimonov)

Najnowsze

Popularne

Wczesną seksualizację dzieci trzeba określić jako celową demoralizację i to taką przeprowadzoną „na zimno”, po to, żeby dziecko skoncentrować na sprawach, o których nie powinno w tym wieku myśleć – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS: Nie będzie małżeństw homoseksualnych ani adopcji dzieci przez takie pary

– Nie będzie małżeństw homoseksualnych, a tym bardziej nie będzie adopcji dzieci. Natomiast będzie w Polsce wolność, wolność we wszystkich...

zobacz więcej

Podczas rozmowy w Telewizji Trwam był pytany o środowiska LGBT, pod kątem obrony wartości polskiej szkoły.

– Polska Plus oznacza obronę tych wartości, taką bardzo zdecydowaną obronę; natomiast Polska Minus oznacza, że ta rewolucja będzie rewolucją zwycięską – podkreślił prezes PiS.

Przez „rewolucję zwycięską” Polski Minus – jak wyjaśnił Kaczyński – rozumie wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół.

– Tak wczesną seksualizację dzieci trzeba określić jako celową demoralizację i to taką na zimno przeprowadzoną, po to, żeby już dziecko skoncentrować na sprawach, o których nie powinno w tym wieku myśleć – podkreślił Kaczyński.

Jak dodał, będzie to tworzenie człowieka, który myśli o swojej cielesności, a jest mało zainteresowany innymi kwestiami. Kaczyński określił takie osoby jako „człowieka łatwego do manipulowania”.

– Człowieka, który nie przeszkadza różnego rodzaju oligarchiom i pseudoelitom rządzić i załatwiać swoje interesy – podkreślił.

– Walka, żeby powstrzymać tę tendencję, jest naprawdę ważna dla naszej przyszłości, ale to jest coś większego: to jest przyszłość naszej cywilizacji – zaznaczył prezes PiS.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:

Zobacz więcej