RAPORT

Tusk kontra Tusk

20-latka ugodzona nożem. Policja szuka sprawcy. Zginął w wypadku?

Kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala (fot. Shutterstock/OleksSH)
Kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala (fot. Shutterstock/OleksSH)

Policja z Lidzbarka Warmińskiego wyjaśnia okoliczności dźgnięcia nożem 20-letniej kobiety i śmiertelnego wypadku, w którym zginął kierowca audi. Według RMF FM kobietę zranił nożem jej mąż; potem wsiadł do samochodu i doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarówką. Kierujący audi zginął na miejscu.

Dwóch mężczyzn okradło 9-latków bawiących się w parku

Policjanci z Bochni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy okradli bawiącym się w parku 9-latków. Dzięki szybkiej reakcji policjantów sprawców...

zobacz więcej

Rzeczniczka lidzbarskiej policji podkom. Monika Klepacka nie potwierdziła, że policja wiąże oba wydarzenia ze sobą.

Jak podała, w jednym z mieszkań w Lidzbarku Warmińskim 20-letnia kobieta została kilkukrotnie dźgnięta nożem.

– Sprawca zbiegł. Policja pod ścisłym nadzorem prokuratora ustala okoliczności tragedii, ustala świadków i zabezpiecza ślady. Kobieta w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie walczy o życie. O ataku na 20-latkę powiadomiła policję rodzina kobiety – wyjaśniła.

Drugie tragiczne zdarzenie, jakie wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratura to śmiertelny wypadek, do jakiego doszło na trasie Lidzbark Warmiński – Górowo Iławeckie. Według wstępnych ustaleń, kierujący audi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarówką przewożącą odpady. W wyniku wypadku kierujący audi zginął na miejscu, a dwie osoby jadące ciężarówką zostały ranne.

Jak powiedziała Klepacka, trwa ustalanie tożsamości kierowcy. Najprawdopodobniej zlecone zostaną badania DNA, ponieważ obrażenia, jakie odniósł, uniemożliwiają identyfikację.

Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne Aplikacja mobilna TVP INFO na urządzenia mobilne
źródło:
Zobacz więcej